Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfasenin hasretindir ya resül <a href=GaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 18 kişi C.tesi Mayıs 12, 2012 3:30 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» Beldemizden 2 Vefat Haberi
senin hasretindir ya resül Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 1:34 am tarafından admin

» peygamber efndimizin vefatı 2.
senin hasretindir ya resül Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:12 am tarafından sari_seytan

» peygamber efndimizin vafatı
senin hasretindir ya resül Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:12 am tarafından sari_seytan

» veda haccı
senin hasretindir ya resül Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:11 am tarafından sari_seytan

» peygamber efendimizin evlenmesi
senin hasretindir ya resül Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:09 am tarafından sari_seytan

» peygamber efendimizin gençliği
senin hasretindir ya resül Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:09 am tarafından sari_seytan

» peygamber efendimizin çocukluğu 2.
senin hasretindir ya resül Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:08 am tarafından sari_seytan

» peygamber efendimizin çocukluğu 1.
senin hasretindir ya resül Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:07 am tarafından sari_seytan

» İsimleri ve künyeleri
senin hasretindir ya resül Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:06 am tarafından sari_seytan

» mübarek soyu
senin hasretindir ya resül Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:06 am tarafından sari_seytan

REKLAMLAR
ALLAH(c.c.) İSİMLERİ
En iyi yollayıcılar
sari_seytan
senin hasretindir ya resül Vote_lcapsenin hasretindir ya resül Voting_barsenin hasretindir ya resül Vote_rcap 
admin
senin hasretindir ya resül Vote_lcapsenin hasretindir ya resül Voting_barsenin hasretindir ya resül Vote_rcap 
alidogan
tacettinkurt
mehmet-1905
<büşra>
gurbet>kusu29
dj yalnız-29
Galeri
senin hasretindir ya resül Empty

senin hasretindir ya resül

YazarMesaj
sari_seytan

Erkek
AD : abdullah
SOYAD : doğan
www.salyazili.tr.gg HİÇ GİRDİNİZMİ : evet

senin hasretindir ya resül Empty
MesajKonu: senin hasretindir ya resül   senin hasretindir ya resül Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 8:54 am

Senin Hasretindir Ya Resul

senin Hasretindir Yakip KÜl Eden
Senden Cok Uzakta Bu Beden

Seni GÖrmektir Hayalim
GÖrÜyorsun Elbet Benim Halim

Illaki Cok Kusurlarim Var
Sen Rahmet Eyle Ey GÜzel =yar=

Napayim Bu DÜnyayi Sensiz
DÜnyam Tuzsus,sekersiz Cok Sessiz

ÖzlÜyorum Seni,dinmeyen Özlem Bu
Olurum Insallah Sana Layik (ya Hu)

Seni Cok Seviyorum Ya Rasul