Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaNebraskadaki yaşlı adam... <a href=GaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 18 kişi C.tesi Mayıs 12, 2012 3:30 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» Beldemizden 2 Vefat Haberi
Nebraskadaki yaşlı adam... Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 1:34 am tarafından admin

» peygamber efndimizin vefatı 2.
Nebraskadaki yaşlı adam... Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:12 am tarafından sari_seytan

» peygamber efndimizin vafatı
Nebraskadaki yaşlı adam... Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:12 am tarafından sari_seytan

» veda haccı
Nebraskadaki yaşlı adam... Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:11 am tarafından sari_seytan

» peygamber efendimizin evlenmesi
Nebraskadaki yaşlı adam... Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:09 am tarafından sari_seytan

» peygamber efendimizin gençliği
Nebraskadaki yaşlı adam... Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:09 am tarafından sari_seytan

» peygamber efendimizin çocukluğu 2.
Nebraskadaki yaşlı adam... Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:08 am tarafından sari_seytan

» peygamber efendimizin çocukluğu 1.
Nebraskadaki yaşlı adam... Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:07 am tarafından sari_seytan

» İsimleri ve künyeleri
Nebraskadaki yaşlı adam... Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:06 am tarafından sari_seytan

» mübarek soyu
Nebraskadaki yaşlı adam... Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:06 am tarafından sari_seytan

REKLAMLAR
ALLAH(c.c.) İSİMLERİ
En iyi yollayıcılar
sari_seytan
Nebraskadaki yaşlı adam... Vote_lcapNebraskadaki yaşlı adam... Voting_barNebraskadaki yaşlı adam... Vote_rcap 
admin
Nebraskadaki yaşlı adam... Vote_lcapNebraskadaki yaşlı adam... Voting_barNebraskadaki yaşlı adam... Vote_rcap 
alidogan
tacettinkurt
mehmet-1905
<büşra>
gurbet>kusu29
dj yalnız-29
Galeri
Nebraskadaki yaşlı adam... Empty

Nebraskadaki yaşlı adam...

YazarMesaj
admin

admin

Erkek
iş/hobiler : dj+web tasarim+site açmak
AD : Enes
SOYAD : KILIÇ
www.salyazili.tr.gg HİÇ GİRDİNİZMİ : evet

Nebraskadaki yaşlı adam... Empty
MesajKonu: Nebraskadaki yaşlı adam...   Nebraskadaki yaşlı adam... Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 5:48 am

Nebraska'da yasli bir adam yasardi. Patates ekini icin bahceyibellemesi
gerekiyordu, lakin bu cok zor bir isti. Tek oglu olan
David ona yardim
edebilirdi fakat o da hapisteydi. Yasli adam ogluna
bir mektup yazdi ve
muskulatini izah etti.

Sevgili David,
Patates bahcemi belleyemeyecegimden kendimi cok kotu
hissediyorum.
Bahceyi kazmak icin oldukca yaslanmis sayilirim.
Burada olsan butun
derdim bitecekti. Biliyorum ki sen bahceyi benim icin
hallederdin.

Sevgiler Baban

Bir kac gun sonra oglundan bir mektup aldi

Babacigim,
Babacigim Allah askina bahceyi kazma, ben oraya
cesetleri gommustum.

Sevgiler David

Ertesi gun sabaha karsi 4'de FBI ve yerel polis
cikageldi ve tum
sahayi kazdi lakin hic bir cesede rastlamadilar. Yasli
adamdan ozur
dileyerek gittiler.
Ayni gun yasli adam oglundan bir mektup daha aldi.

Babacigim,
Simdi patatesleri ekebilirsin. Bu sartlarda
yapabilecegimin en iyisini
yaptim.
http://www.salyazili.tr.gg

Nebraskadaki yaşlı adam...
1 sayfadaki 1 sayfası