Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfasana sikayet ediyorum <a href=GaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 18 kişi C.tesi Mayıs 12, 2012 3:30 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» Beldemizden 2 Vefat Haberi
sana sikayet ediyorum Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 1:34 am tarafından admin

» peygamber efndimizin vefatı 2.
sana sikayet ediyorum Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:12 am tarafından sari_seytan

» peygamber efndimizin vafatı
sana sikayet ediyorum Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:12 am tarafından sari_seytan

» veda haccı
sana sikayet ediyorum Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:11 am tarafından sari_seytan

» peygamber efendimizin evlenmesi
sana sikayet ediyorum Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:09 am tarafından sari_seytan

» peygamber efendimizin gençliği
sana sikayet ediyorum Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:09 am tarafından sari_seytan

» peygamber efendimizin çocukluğu 2.
sana sikayet ediyorum Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:08 am tarafından sari_seytan

» peygamber efendimizin çocukluğu 1.
sana sikayet ediyorum Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:07 am tarafından sari_seytan

» İsimleri ve künyeleri
sana sikayet ediyorum Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:06 am tarafından sari_seytan

» mübarek soyu
sana sikayet ediyorum Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 10:06 am tarafından sari_seytan

REKLAMLAR
ALLAH(c.c.) İSİMLERİ
En iyi yollayıcılar
sari_seytan
sana sikayet ediyorum Vote_lcapsana sikayet ediyorum Voting_barsana sikayet ediyorum Vote_rcap 
admin
sana sikayet ediyorum Vote_lcapsana sikayet ediyorum Voting_barsana sikayet ediyorum Vote_rcap 
alidogan
tacettinkurt
mehmet-1905
<büşra>
gurbet>kusu29
dj yalnız-29
Galeri
sana sikayet ediyorum Empty

sana sikayet ediyorum

YazarMesaj
sari_seytan

Erkek
AD : abdullah
SOYAD : doğan
www.salyazili.tr.gg HİÇ GİRDİNİZMİ : evet

sana sikayet ediyorum Empty
MesajKonu: sana sikayet ediyorum   sana sikayet ediyorum Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 9:35 am

Filistin yakılıyor, yıkılıyor, bütün Filistinliler her an öldürülme tehlikesi içinde ve zaten sürekli öldürülüyor.
Elektrikleri kesildi, çünkü elektrik santralleri bombalandı. Yaklaşık 1.5 milyon Filistinli bu sıcak havalarda boğuluyor. Ambargo sebebiyle zaten zor durumdaydılar, şimdi işleri daha da zorlaştı. Nefes bile almalarına müsaade edilmeyecek neredeyse.
Sebep...
Sebep İsrail’in artık ayyuka çıkan ve zaten pek de oradan aşağı inmeyen insandışı tutumları.
Hamas, yani davasına sahip çıkan, gerilemeyen onurlu anlayış seçimlerden galip çıktı diye çıldırıyorlar ve sürekli öldürüyorlar. Ne bekliyorlardı? Artık insanların işgal edilen vatanlarını savunmaları, direnmeleri bugün Afganistan, Irak ve Filistin’de olduğu gibi ‘terörist’ sıfatıyla damgalanıyor diye bu insanlar, dibine kadar sömürü kokan işgallere boyun mu eğeceklerdi?

Mesela bugün Almanya, diyelim ki İsrail’in Filistin’e yaptığı aynı şeyleri İsviçre’lilere yapsa ne olurdu? Minik bir an düşünelim...düşünemiyorsunuz değil mi?
Peki nasıl oluyor da İsrail, yıllardır bütün dünyanın gözüne baka baka bunları yapabiliyor? Tek sorun arap veya islam dünyasının aymazlığı ve birlikte hareket edememesi mi, yoksa İsrail’i destekleyen güç veya güçlerin sorgulanamaz birer küresel zorba oluşu mu?

sana sikayet ediyorum
1 sayfadaki 1 sayfası